Про нас

RIHO International в Нідерландах


 

Ми маємо своє коріння


Компанія RIHO CZ, a.s. була заснована в 1994 році як дочірня компанія нідерландської компанії RIHO INTERNATIONAL. Хороша репутація високого технічного рівня чеської продукції стала причиною рішення керівництва компанії побудувати нове підприємство виняткової якості в невеликому селі поблизу Моравського Карсту. Нова компанія RIHO виростила команду спеціалізованих техніків, які знаходяться на передовій у своїй галузі.

 

 

У нас є свої цілі – ми знаємо свою місію


Ми пропонуємо послуги тим клієнтам, які знають, чого хочуть, і які розуміють, у чому секрет якості систем для ванних кімнат.

 

Ми цінуємо клієнтів - ми поважаємо цінності


RIHO не було б без мудрих рішень наших клієнтів. Мудрість не тільки в знаннях, а й у відношенні до нашого оточення. Разом з  нашими клієнтами ми з повагою ставимося до цінностей, які набувають пріоритету в сучасному глобальному світі. Одна з них – якість продукції, яку ми виробляємо. Легендарне твердження про те, що ми недостатньо багаті, щоб дозволити собі купувати дешеві речі, сьогодні так само справедливо, як і сто років тому. Звернувшись до нас, ви не будете думати, що робитимете зі старою річчю, коли, через тривалий час, настане кінець її службі. Наші речі довго не старіють.

 

RIHO є членом Чеської торгової палати

 

 

 

Контакти CZ:
RIHO CZ, a.s.
Suchý 37
68001 Boskovice
Czech Republic

Tel.: +420 516 468 222
E-mail: info@riho.cz

На даний момент пропозиції та ціни можуть відрізнятися.
Всі фотографії, технічні креслення продукції та логотипи компанії RIHO CZ, a.s. знаходяться під охороною авторських прав. Ці авторські права реалізуються RIHO CZ, a.s. і без її згоди ці захищені авторським правом твори не можуть використовуватися, зокрема відтворюватися та розповсюджуватися.